• buiten-sporten-in-de-tent

We gaan buiten sporten bij Coronel Sports Huizen

Sinds maandag 18 mei kunnen onze leden gebruik maken van de mogelijkheid om buiten te gaan sporten.Op het terrein rondom ons sportcomplex zijn diverse grote tenten geplaatst, zodat er ook met slecht weer of als met mooi weer lekker in de schaduw gesport kan worden. Er kan buiten getraind worden en er worden dagelijks vele groepslessen gegeven zoals fast fit en spinning!

Het is noodzakelijk om je hiervoor aan te melden. Er is naar al onze leden een e-mail met daarin een link waarmee de reservering kan worden gedaan verzonden. Heb je deze e-mail niet ontvangen? Stuur dan een e-mail naar info@coronelsports.nl

Rooster groepslessen buiten

Nieuws

  • 1 juli gaan we binnen weer open

    Goed nieuws! Op woensdag 1 juli 2020 gaat Coronel Sports Huizen binnen w...

    Lees meer
  • We gaan buiten sporten bij Coronel Sports Huizen

    Sinds maandag 18 mei kunnen onze leden gebruik maken van de mogelijkheid om b...

    Lees meer
Meer nieuws

De volgende lessen zijn nu bezig

Er zijn momenteel geen lessen bezig.

Eerst volgende lessen

Er zijn momenteel geen volgende lessen.