• wolfskamerloop

Lidl Wolfskamerloop 27 oktober 2019 Huizen

De Lidl Wolfskamerloop komt er weer aan op zondag 27 oktober 2019. Sportschool Coronel Sports in Huizen is een trotse sponsor van dit evenement. Wil jij een gratis deelname winnen? Schrijf je dan gratis in voor de loting bij de receptie van Coronel Sports Huizen! Deze actie loopt tot 10 oktober 2019.

De startlocatie van de Lidl Wolfskamerloop is wederom op het evenementen terrein aan de IJsselmeerstraat! Naast de 10 km loop heeft de Lidl Wolfskamerloop ook een jeugdloop over 600 m, 1, 2 en 2,5 km en een 5 km loop. Ook inschrijven op de 5 km als team is nu mogelijk! Het parcours loopt door het prachtige bos- en recreatiegebied van de Wolfskamer in Huizen en Naarden.

Meer informatie kan je vinden op de website www.wolfskamerloop.nl

Nieuws

  • We gaan buiten sporten bij Coronel Sports Huizen

    Vanaf maandag 18 mei kunnen onze leden gebruik maken van de mogelijkheid om b...

    Lees meer
  • Compensatie voor onze leden

    Er is op 1 april 2020 een compensatieregeling per e-mail naar al onze leden g...

    Lees meer
Meer nieuws

De volgende lessen zijn nu bezig

Er zijn momenteel geen lessen bezig.

Eerst volgende lessen

Er zijn momenteel geen volgende lessen.