• Standaard header

CLOSED CLOSED CLOSED

Beste,

I.v.m. het corona-virus en de zojuist aangekondigde maatregelen door het RIVM, gaat Coronel Sports dicht van 16 maart t/m 6 april 2020. Helaas is dit een noodzakelijke maatregel maar de gezondheid van onze leden en medewerkers staat voorop. Wij zullen u de aankomende weken op de hoogte houden van verdere ontwikkelingen en hoe wij hier mee om zullen gaan. Wij bedanken u voor uw medewerking en begrip en hopen u snel weer in goede gezondheid terug te zien.

 

Met sportieve groet,

Team Coronel Sports

Nieuws

  • Compensatie voor onze leden

    Leden van Coronel Sports Huizen zullen gecompenseerd gaan worden voor de per...

    Lees meer
  • Corona informatie Coronel Sports Huizen

    Antwoorden op de meest gestelde vragen met betrekking tot de corona maatregel...

    Lees meer
Meer nieuws

De volgende lessen zijn nu bezig

Er zijn momenteel geen lessen bezig.

Eerst volgende lessen

Er zijn momenteel geen volgende lessen.