• Standaard header

Bereikbaarheid tijdens de Lidl Wolfskamerloop

Tijdens de Lidl Wolfskamerloop op zondag 27 oktober 2019 is Coronel Sports wel gewoon bereikbaar, maar houd rekening met omleidingen en wegafsluitingen in de buurt. Ook zijn er minder parkeerplaatsen beschikbaar op het parkeerterrein tussen Coronel Sports en de camperplaats.

De startlocatie van de Lidl Wolfskamerloop is wederom op het evenementen terrein aan de IJsselmeerstraat! Naast de 10 km loop heeft de Lidl Wolfskamerloop ook een jeugdloop over 600 m, 1, 2 en 2,5 km en een 5 km loop. Ook inschrijven op de 5 km als team is nu mogelijk! Het parcours loopt door het prachtige bos- en recreatiegebied van de Wolfskamer in Huizen en Naarden.

Meer informatie kan je vinden op de website www.wolfskamerloop.nl

Nieuws

  • We gaan buiten sporten bij Coronel Sports Huizen

    Vanaf maandag 18 mei kunnen onze leden gebruik maken van de mogelijkheid om b...

    Lees meer
  • Compensatie voor onze leden

    Er is op 1 april 2020 een compensatieregeling per e-mail naar al onze leden g...

    Lees meer
Meer nieuws

De volgende lessen zijn nu bezig

Er zijn momenteel geen lessen bezig.

Eerst volgende lessen

Er zijn momenteel geen volgende lessen.